Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    KTH KM Krynica U14 (ŻS)

  • Trener KTH KM Krynica U14 (ŻS):

    Robert Tyczyński

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 0:1, 2:1)

  • Data:

    09.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    12:45

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Daniel Darosz, Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:10 EQ

Śnieżek Jan Stabryła Krzysztof

1:1 38:52 +1

Nosal Natalia

2:1 42:19 EQ

Prokopiak Kacper Stabryła Krzysztof, Puszkarski Marcel

3:1 48:02 EQ

Słomiana Jakub Czopor Maciej

3:2 56:03 EQ

Klimczak Jakub Majewski Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:50 Nosal Emilia KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:02 Słomiana Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:41 Śnieżek Jan UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Sławik Jakub 30:20 0 0 0 0
35 Futryk Jakub 29:40 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Błaszczak Szymon 0 0 0 0
28 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
17 Sawicki Adam 0 0 0 0
90 Górniak Karol 0 0 0 0
19 Stabryła Krzysztof 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Puszkarski Marcel 0 1 1 0
38 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
8 Słomiana Jakub 1 0 1 2
88 Prokopiak Kacper 1 0 1 0
86 Czopor Maciej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Tymcio Karol 0 0 0 0
21 Stabryła Szymon 0 0 0 0
55 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
51 Śnieżek Jan 1 0 1 2
73 Burczyk Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Sobota Leon 0 0 0 0
66 Lemko Eryk 0 0 0 0

KTH KM Krynica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Tyczyński Igor 40:00 1 0 1 0
23 Chabior Szymon 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Klimczak Jakub 1 0 1 0
87 Majewski Mikołaj 0 1 1 0
2 Lemek Mateusz 0 0 0 0
64 Nosal Natalia 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Nosal Emilia 0 0 0 2
90 Brecławski Bartosz 0 0 0 0
91 Machał Mateusz 0 0 0 0
92 Pawlik Dawid 0 0 0 0
20 Laurosiewicz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bober Dominik 0 0 0 0
16 Cieraciew Jan 0 0 0 0
50 Szlaga Wiktor 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
79 Ptaszek Tomasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
10 Majerczyk Tomasz 0 0 0 0
33 Sobczak Michał 0 0 0 0