Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica U14 (ŻS)

  • Trener UKH Dębica U14 (ŻS):

    Michał Wiktor

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Wynik:

    7:4 (2:0, 2:3, 3:1)

  • Data:

    09.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:10

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Jerzy Gorzynik, Dawid Giełbaga

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:15 EQ

Żądło Kamil

2:0 12:12 EQ

Balasa Dawid

2:1 21:05 EQ

Karnas Marcel

3:1 23:17 EQ

Żądło Kamil Smagacz Igor

3:2 31:46 EQ

Stabryła Krzysztof Sawicki Adam

4:2 33:35 EQ

Żądło Kamil Pękala Mikołaj

4:3 33:50 EQ

Prokopiak Kacper

5:3 41:40 EQ

Żądło Kamil

6:3 52:58 EQ

Balasa Dawid

6:4 56:07 -1

Sawicki Adam

7:4 59:32 EN

Żądło Kamil Smagacz Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:08 Tymcio Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:09 Błaszczak Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:44 Błaszczak Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:33 Śnieżek Jan UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS) 2 Podcięcie

Składy

UKH Dębica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Wrona Oskar 40:00 25 22 3 88
1 Wolski Tomasz 20:00 13 12 1 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kozioł Adam 0 0 0 0
80 Balasa Dawid 2 0 2 0
47 Smagacz Igor 0 2 2 0
9 Żądło Kamil 5 0 5 0
6 Bukowy Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kieraś Jakub 0 0 0 0
54 Gawle Jakub 0 0 0 0
62 Kielar Bartosz 0 0 0 0
69 Pękala Mikołaj 0 1 1 0
25 Migała Antoni 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
4 Krzemiński Karol 0 0 0 0
21 Buszek Karol 0 0 0 0
19 Ćwik Mateusz 0 0 0 0
15 Mryczko Kacper 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Futryk Jakub 29:14 20 17 3 85
30 Sławik Jakub 30:46 27 24 3 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0
2 Błaszczak Szymon 0 0 0 4
88 Prokopiak Kacper 1 0 1 0
28 Górniak Karol 0 0 0 0
23 Czopor Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Śnieżek Jan 0 0 0 2
16 Niemczyk Kacper 0 0 0 0
38 Stabryła Krzysztof 1 0 1 0
9 Karnas Marcel 1 0 1 0
26 Sawicki Adam 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Tymcio Karol 0 0 0 2
22 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
55 Słomiana Jakub 0 0 0 0
73 Burczyk Sebastian 0 0 0 0
83 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Stabryła Szymon 0 0 0 0
55 Lemko Eryk 0 0 0 0