Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS):

    Marek Rączka

  • Wynik:

    2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

  • Data:

    01.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:02

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Wojciech Fus, Krzysztof Zawiłowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 24:44 EQ

Łojas Dawid Gach Michał

0:2 24:55 EQ

Gach Michał

1:2 35:57 -1

Gumiński Szymon Sobesto Arkadiusz

1:3 46:09 +1

Kaleta Konrad

2:3 54:12 EQ

Tomal Miłosz Sobesto Arkadiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:46 Janeczek Jakub MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
03:02 - MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:47 Janeczek Jakub MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:05 Tomal Miłosz MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 4 Zbyteczna ostrość w grze
44:22 Janeczek Jakub MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:29 Kapa Damian MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nowak Patryk 20:00 1 0 1 0
2 Parcz Bartłomiej 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Karenka Heorhi 0 0 0 0
8 Kapa Damian 0 0 0 2
7 Sobesto Arkadiusz 0 2 2 0
16 Sarapultsev Yegor 0 0 0 0
13 Synowiec Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Pabis Paweł 0 0 0 0
9 Tomal Miłosz 1 0 1 4
10 Janeczek Jakub 0 0 0 6
15 Gumiński Szymon 1 0 1 0
9 Laszkiewicz Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
29 Parcz Jakub 0 0 0 0
23 Laska Franciszek 0 0 0 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Tabaczyński Daniel 27:33 2 0 2 0
33 Zając Kacper 32:27 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Bury Piotr 0 0 0 0
11 Zamarlik Kacper 0 0 0 0
14 Łojas Dawid 1 0 1 0
20 Rączka Damian 0 0 0 0
15 Lichosyt–Ogrodny Oskar 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
97 Mizera Eryk 0 0 0 0
99 Kaleta Konrad 1 0 1 0
17 Żółtek Szczepan 0 0 0 0
72 Bryniarski Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Tętnowski Daniel 0 0 0 0
6 Bryniarski Antoni 0 0 0 0
19 Kościelniak Dawid 0 0 0 0
22 Gach Michał 1 1 2 0
29 Niedośpiał Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kowalski II Kamil 0 0 0 0