Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica U14 (ŻS)

  • Trener UKH Dębica U14 (ŻS):

    Michał Wiktor

  • Goście:

    KTH KM Krynica U14 (ŻS)

  • Trener KTH KM Krynica U14 (ŻS):

    Robert Tyczyński

  • Wynik:

    1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

  • Data:

    26.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:40

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Dariusz Giełbaga, Jerzy Gorzynik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 31:39 EQ

Żądło Kamil

1:1 49:00 EQ

Majewski Mikołaj Klimczak Jakub

1:2 56:40 EQ

Nosal Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:44 Balasa Dawid UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
03:20 - KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:28 Klimczak Jakub KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:57 Żądło Kamil UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:12 Klimczak Jakub KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Dębica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Wrona Oskar 39:12 27 27 0 100
1 Wolski Tomasz 20:00 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kieraś Jakub 0 0 0 0
54 Gawle Jakub 0 0 0 0
81 Balasa Dawid 0 0 0 2
98 Żądło Kamil 1 0 1 2
25 Mryczko Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
14 Krzemiński Karol 0 0 0 0
34 Last Mateusz 0 0 0 0
72 Buszek Karol 0 0 0 0
37 Smagacz Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Szoppa Piotr 0 0 0 0
6 Bukowy Piotr 0 0 0 0
21 Migała Antoni 0 0 0 0
19 Ćwik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Kozioł Adam 0 0 0 0

KTH KM Krynica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Tyczyński Igor 40:00 15 14 1 93
1 Chabior Szymon 20:00 13 13 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Klimczak Jakub 0 1 1 4
87 Majewski Mikołaj 1 0 1 0
10 Lemek Mateusz 0 0 0 0
64 Nosal Natalia 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Nosal Emilia 0 0 0 0
55 Brecławski Bartosz 0 0 0 0
75 Pawlik Dawid 0 0 0 0
20 Laurosiewicz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bober Dominik 0 0 0 0
77 Cieraciew Jan 0 0 0 0
50 Szlaga Wiktor 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
79 Ptaszek Tomasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
91 Majerczyk Tomasz 0 0 0 0
33 Sobczak Michał 0 0 0 0