Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica U14 (ŻS)

  • Trener UKH Dębica U14 (ŻS):

    Michał Wiktor

  • Goście:

    MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS):

    Stanisław Urban

  • Wynik:

    3:2 d. (1:0, 0:0, 1:2, 1:0d)

  • Data:

    09.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:10

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Dariusz Giełbaga, Krzysztof Kloc

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 19:52 EQ

Mryczko Kacper Kielar Bartosz

2:0 44:17 EQ

Kozioł Adam

2:1 51:09 EQ

Ślusarek Jakub Sobesto Arkadiusz

2:2 51:43 EQ

Laszkiewicz Oskar

3:2 62:44 EQ

Kozioł Adam Żądło Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:46 Kapa Damian MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:37 Balasa Dawid UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:33 Ćwik Mateusz UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
25:05 Sobczyk Borys MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Trzymanie
31:54 Kieraś Jakub UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:27 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Dębica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Wrona Oskar 40:00 25 25 0 100
1 Wolski Tomasz 00:00 28 26 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kieraś Jakub 0 0 0 2
54 Gawle Jakub 0 0 0 0
80 Balasa Dawid 0 0 0 2
9 Żądło Kamil 0 1 1 0
47 Smagacz Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Kozioł Adam 2 0 2 0
34 Szoppa Piotr 0 0 0 0
69 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
62 Kielar Bartosz 0 1 1 0
40 Mryczko Kacper 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Bukowy Piotr 0 0 0 0
32 Krzemiński Karol 0 0 0 0
15 Migała Antoni 0 0 0 0
19 Ćwik Mateusz 0 0 0 2
7 Woś Wojciech 0 0 0 0

MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Nowak Patryk 40:00 15 14 1 93
2 Parcz Bartłomiej 00:00 10 9 1 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 2
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
9 Laszkiewicz Oskar 1 0 1 2
6 Tomal Miłosz 0 0 0 0
7 Sobesto Arkadiusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 2
21 Ślusarek Jakub 1 0 1 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Pabis Paweł 0 0 0 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0
16 Sarapultsev Yegor 0 0 0 0
23 Laska Franciszek 0 0 0 0