STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica U14 (ŻS)

  • Trener UKH Dębica U14 (ŻS):

    Arkadiusz Burnat

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS):

    Maręk Rączka

  • Wynik:

    5:2 (2:0, 2:1, 1:1)

  • Data:

    02.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:35

  • Godzina zakończenia:

    13:30

  • Sędzia główny:

    Dariusz Giełbaga, Krzysztof Kloc

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:14 EQ

Smagacz Igor Żądło Kamil

2:0 13:01 EQ

Balasa Dawid

2:1 31:11 EQ

Lichosyt–Ogrodny Oskar

3:1 33:37 EQ

Balasa Dawid Smagacz Igor

4:1 39:43 +1

Żądło Kamil

4:2 42:04 +1

Zamarlik Kacper Żółtek Szczepan

5:2 51:58 +1

Żądło Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:20 Lichosyt–Ogrodny Oskar MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:32 Ratusznik Mikołaj MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS) 2 Trzymanie
41:13 Kielar Bartosz UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:54 Bryniarski Antoni MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
58:52 Bury Piotr MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Dębica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Wrona Oskar 39:34 12 12 0 100
0 Wolski Tomasz 20:26 8 6 2 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Kozioł Adam 0 0 0 0
25 Szoppa Piotr 0 0 0 0
80 Balasa Dawid 2 0 2 0
9 Żądło Kamil 2 1 3 0
32 Smagacz Igor 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kieraś Jakub 0 0 0 0
54 Gawle Jakub 0 0 0 0
69 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
13 Kielar Bartosz 0 0 0 2
21 Mryczko Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
40 Krzemiński Karol 0 0 0 0
47 Ćwik Mateusz 0 0 0 0
62 Migała Antoni 0 0 0 0
6 Bukowy Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Buszek Karol 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Zając Kacper 40:00 33 29 4 87
40 Tabaczyński Daniel 20:00 15 14 1 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zamarlik Kacper 1 0 1 0
87 Bury Piotr 0 0 0 2
15 Lichosyt–Ogrodny Oskar 1 0 1 2
20 Rączka Damian 0 0 0 0
14 Gach Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Tętnowski Daniel 0 0 0 0
97 Mizera Eryk 0 0 0 0
17 Żółtek Szczepan 0 1 1 0
72 Bryniarski Daniel 0 0 0 0
99 Kaleta Konrad 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Gacek Szymon 0 0 0 0
21 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
12 Ratusznik Mikołaj 0 0 0 2
19 Kościelniak Dawid 0 0 0 0
6 Bryniarski Antoni 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0
28 Fryźlewicz Damian 0 0 0 0
29 Brzezowicki Krystian 0 0 0 0
10 Gacek Klaudia 0 0 0 0