Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    PKH 2014 Gdańsk (CLJ)

  • Trener PKH 2014 Gdańsk (CLJ):

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (CLJ)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (CLJ):

    Jerzy Pawłowski

  • Wynik:

    1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

  • Data:

    2017-01-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Lodowisko:

    Olivia

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Wojciech Wrycza

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:55 R

Słodczyk Kamil Bujok Tomasz

1:1 24:19 R

Volf Gleb

1:2 35:31 R

Gwiozda Mateusz Rajski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:46 Rajski Adam MUKS Naprzód Janów (CLJ) 2 Wysoki kij
13:24 Małopolski Paweł MUKS Naprzód Janów (CLJ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
16:00 Szołtys Hieronim MUKS Naprzód Janów (CLJ) 2 Przeszkadzanie
19:47 Bujok Tomasz MUKS Naprzód Janów (CLJ) 2 Trzymanie kija przeciwnika
20:54 Leśniak Gilbert PKH 2014 Gdańsk (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:10 Żywiołek Mariusz MUKS Naprzód Janów (CLJ) 2 Uderzenie kijem
46:45 Wala Jakub PKH 2014 Gdańsk (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:35 Leśniak Gilbert PKH 2014 Gdańsk (CLJ) 2 Trzymanie
53:47 Mazur Daniel MUKS Naprzód Janów (CLJ) 2 Uderzenie kijem
55:42 Bujok Tomasz MUKS Naprzód Janów (CLJ) 2 Trzymanie
58:34 Wsół Patryk PKH 2014 Gdańsk (CLJ) 2 Zahaczenie

Składy

PKH 2014 Gdańsk (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
50 Tomashevskyi Anton 60:00 28 26 2 92
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Leśniak Gilbert 0 0 0 4
47 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
95 Munch Jakub 0 0 0 0
14 Volf Gleb 1 0 1 0
97 Adamowicz Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 2
84 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 2

MUKS Naprzód Janów (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nowak Olaf 60:00 43 42 1 97
22 Dinter Maciej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Żywiołek Mariusz 0 0 0 2
13 Mazur Daniel 0 0 0 2
79 Krzysztofek Krzysztof 0 0 0 0
66 Szołtys Hieronim 0 0 0 2
24 Gwiozda Mateusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Małopolski Kamil 0 0 0 0
69 Bujok Tomasz 0 1 1 4
91 Niedźwiedź Łukasz 0 0 0 0
61 Rajski Adam 0 1 1 2
27 Małopolski Paweł 0 0 0 10

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Słodczyk Kamil 1 0 1 0
29 Kowalski Artur 0 0 0 0
11 Głowacki Michał 0 0 0 0
34 Pohl Patryk 0 0 0 0
1.7