Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS):

    Szopiński Robert

  • Goście:

    MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

  • Data:

    27.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Andrzej Nenko

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    43

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 55:59 +1

Ślusarek Jakub Sobczyk Borys

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:12 Tętnowski Daniel MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:16 Sobesto Arkadiusz MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:58 Mętel Kamil MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:18 Tomal Miłosz MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:26 Bury Piotr MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
56:09 Mętel Kamil MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Wysoki kij

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Zając Kacper 40:00 0 0 0 0
72 Bryniarski Daniel 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Tabaczyński Daniel 0 0 0 0
76 Gacek Szymon 0 0 0 0
15 Lichosyt–Ogrodny Oskar 0 0 0 0
20 Rączka Damian 0 0 0 0
72 Kościelniak Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
87 Bury Piotr 0 0 0 2
12 Ratusznik Mikołaj 0 0 0 0
22 Gach Michał 0 0 0 0
29 Niedośpiał Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0
4 Tętnowski Daniel 0 0 0 2
99 Kaleta Konrad 0 0 0 0
17 Żółtek Szczepan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Burkat Krystian 0 0 0 0

MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Nowak Patryk 40:00 0 0 0 0
2 Parcz Bartłomiej 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Tomal Miłosz 0 0 0 2
19 Pabis Paweł 0 0 0 0
7 Sobesto Arkadiusz 0 0 0 2
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0
13 Synowiec Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sobczyk Borys 0 1 1 0
5 Mętel Kamil 0 0 0 4
21 Ślusarek Jakub 1 0 1 0
9 Laszkiewicz Oskar 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Karenka Heorhi 0 0 0 0
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
23 Laska Franciszek 0 0 0 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0