Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica U14 (ŻS)

  • Trener UKH Dębica U14 (ŻS):

    Michał Wiktor

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS):

    Szymon Urbańczyk

  • Wynik:

    9:2 (2:0, 5:1, 2:1)

  • Data:

    02.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Dominik Giełbaga, Jacek Szwed

  • Sędzia liniowy:

    brak

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:43 EQ

Żądło Kamil

2:0 11:27 EQ

Żądło Kamil Balasa Dawid

3:0 25:27 EQ

Balasa Dawid Żądło Kamil

4:0 29:02 EQ

Żądło Kamil Kielar Bartosz

5:0 33:00 EQ

Kozioł Adam Żądło Kamil

5:1 34:43 EQ

Ziober Adrian

6:1 35:50 EQ

Żądło Kamil

7:1 36:32 EQ

Kozioł Adam Żądło Kamil

7:2 46:10 EQ

Michalak Jakub Kukla Igor

8:2 52:23 EQ

Balasa Dawid Żądło Kamil

9:2 54:17 EQ

Żądło Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:53 Langner Aleksandra UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Trzymanie
22:16 Kozioł Adam UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:39 - UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:52 Kozioł Adam UKH Dębica U14 (ŻS) 2 Atak kolanem

Składy

UKH Dębica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
47 Wrona Oskar 40:00 1 0 1 0
6 Wolski Tomasz 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Kozioł Adam 2 0 2 4
54 Gawle Jakub 0 0 0 0
81 Balasa Dawid 2 1 3 0
98 Żądło Kamil 5 4 9 0
37 Smagacz Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Bukowy Piotr 0 0 0 0
28 Szoppa Piotr 0 0 0 0
17 Kielar Bartosz 0 1 1 0
80 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
25 Mryczko Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kieraś Jakub 0 0 0 0
69 Migała Antoni 0 0 0 0
21 Ciszek Karol 0 0 0 0
14 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
12 Buszek Karol 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Pędziwiatr Grzegorz 20:00 2 0 2 0
94 Wajda Jakub 40:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 0 0 0
27 Langner Aleksandra 0 0 0 2
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
19 Michalak Jakub 1 0 1 0
87 Kukla Igor 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 1 0 1 0
24 Witek Filip 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Buczak Kamil 0 0 0 0
4 Mamoń–Bratek Kacper 0 0 0 0
41 Korczyk Dariusz 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
3 Bibrzycki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0