Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ):

    Marek Rączka

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

  • Data:

    12.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    14:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Janusz Węgrzyniak

  • Sędzia liniowy:

    Kami Bryniarski, Oskar Guzda

  • Widzów:

    54

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:05 EQ

Łojas Nikodem Szlembarski Dominik

2:0 20:48 EQ

Trzebunia Jakub Michalski Jakub, Szlembarski Dominik

3:0 36:14 EQ

Szlembarski Dominik Malasiński Kacper

4:0 56:14 EQ

Worwa Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:05 Rocki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:26 Nykaza Daniel MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Trzymanie
24:34 Worwa Kacper MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:02 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
43:41 Szlembarski Dominik MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
52:35 Leja Filip MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klimowski Szymon 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 1 2 3 2
90 Gawron Kamil 0 0 0 0
17 Trzebunia Jakub 1 0 1 0
88 Michalski Jakub 0 1 1 0
91 Jarczyk Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nykaza Daniel 0 0 0 2
77 Sarniak Karol 0 0 0 0
89 Malasiński Kacper 0 1 1 0
26 Długopolski Łukasz 0 0 0 0
74 Worwa Kacper 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sulka Patryk 0 0 0 0
11 Sokół Jan 0 0 0 0
87 Leja Filip 0 0 0 2
22 Pudzisz Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Luberda Kacper 0 0 0 0
78 Łojas Nikodem 1 0 1 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wiszyński Filip 40:00 3 0 3 0
35 Źrebiec Franciszek 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 2
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 2
8 Koczera Mateusz 0 0 0 0
25 Mazur Jan 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Skopiński Piotr 0 0 0 0
77 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
6 Bąk Jakub 0 0 0 0
38 Sudyka Jakub 0 0 0 0