Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz

  • Trener BKS Bydgoszcz:

    Adam Witkowski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II:

    Bartłomiej Wróbel

  • Wynik:

    3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

  • Data:

    18.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko Torbyd Bydgoszcz

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Michał Gerne

  • Widzów:

    267

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:30 EQ

Wróbel Adam Opanasyuk Gleb

1:1 13:24 +1

Gościński Cezary Gościmiński Kamil, Tomczyk Remigiusz

2:1 18:09 +1

Gościmiński Kamil Tomczyk Remigiusz

- 40:37 PS

Wróbel Adam

3:1 52:21 EQ

Kiliński Szymon Gościński Cezary

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:17 Stańczyk Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:45 Małachowski Ireneusz GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Uderzenie kijem
17:35 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Uderzenie kijem
25:37 Lietz Sławomir GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Zahaczenie
27:42 Gawara Patryk BKS Bydgoszcz 2 Trzymanie
27:42 Lietz Sławomir GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Zahaczenie
33:43 Gerlipp Kamil BKS Bydgoszcz 2 Zahaczenie
36:52 Wieczorek Michał BKS Bydgoszcz 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:25 Gościmiński Kamil BKS Bydgoszcz 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:37 Gościmiński Kamil BKS Bydgoszcz PS Spowodowanie upadku przeciwnika
47:18 Małachowski Ireneusz GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

BKS Bydgoszcz

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Rzepiński Paweł 00:00 0 0 0 0
39 Tomczyk Igor 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bielicki Artur 0 0 0 0
55 Tomczyk Remigiusz 0 2 2 0
71 Gościński Cezary 1 1 2 0
17 Gościmiński Kamil 1 1 2 2
11 Gawara Patryk 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Rzepiński Łukasz 0 0 0 0
88 Horodniczy Stanisław 0 0 0 0
89 Gerlipp Kamil 0 0 0 2
10 Kiliński Szymon 1 0 1 0
21 Wieczorek Michał 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Konieczka Marcin 0 0 0 0
13 Korzestański Łukasz 0 0 0 0
8 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
87 Żyła Paweł 0 0 0 0
56 Jurski Krystian 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnicki Tobiasz 60:00 3 0 3 0
20 Zaręba Przemysław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Munch Jakub 0 0 0 0
10 Stańczyk Jakub 0 0 0 2
18 Paruszewski Szymon 0 0 0 0
12 Michałkiewicz Michał 0 0 0 2
17 Wróbel Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostecki Artur 0 0 0 0
3 Lietz Sławomir 0 0 0 4
19 Kazimierczak Artur 0 0 0 0
14 Walicki Jakub 0 0 0 0
16 Szot Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Opanasyuk Gleb 0 1 1 0
65 Małachowski Ireneusz 0 0 0 4
15 Kułak Bartłomiej 0 0 0 0