Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

  • Data:

    14.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:15

  • Godzina zakończenia:

    12:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Tomasz Bartoszewski

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Podlas, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:48 EQ

Golik Mateusz Lewandowski Maksymilian

1:1 14:58 EQ

Kaczmarek Jonathan

1:2 22:18 EQ

Gmyrek Kamil Trzebiatowski Wiktor

2:2 27:09 EQ

Maćkowski Szymon Napiórkowski Patryk

3:2 31:04 EQ

Ziarkowski Kacper Golik Mateusz

3:3 43:23 EQ

Gmyrek Kamil Ananiew Filip

4:3 45:05 EQ

Shirkov Timofei Golik Mateusz

5:3 51:20 +1

Błotnicki Mateusz Podborny Grzegorz

6:3 57:20 EQ

Maćkowski Szymon Kowalski Konrad

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
50:27 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:27 Besarab Danilo GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:50 Stańczyk Marceli GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 40:00 2 0 2 0
45 Gauvin Antoni 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Podborny Grzegorz 0 1 1 0
32 Błotnicki Mateusz 1 0 1 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
88 Maćkowski Szymon 2 0 2 0
68 Napiórkowski Patryk 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Schafer Eryk 0 0 0 2
20 Lewandowski Maksymilian 0 1 1 0
99 Ziarkowski Kacper 1 0 1 0
42 Shirkov Timofei 1 0 1 0
18 Golik Mateusz 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
3 Kowalski Konrad 0 1 1 0
22 Laskowski Kacper 0 0 0 0
87 Wiwatowski Michał 0 0 0 0
11 Koszałka Dominik 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Szczepkowski Mikołaj 40:00 3 0 3 0
4 Jachim Bartosz 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
8 Bielecki Jakub 0 0 0 0
18 Kaczmarek Jonathan 1 0 1 0
9 Ananiew Filip 0 1 1 0
10 Stańczyk Marceli 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kira Marcel 0 0 0 0
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
21 Duzinkiewicz Jakub 0 0 0 0
15 Trzebiatowski Wiktor 0 1 1 0
16 Laskowski Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Simiński Antoni 0 0 0 0
25 Turos Oliwier 0 0 0 0
23 Gmyrek Kamil 2 0 2 0
14 Wardziński Jan 0 0 0 0
17 Besarab Danilo 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Dembek Konrad 0 0 0 0