Statystyki PZHL

3:0

(1:0, 2:0, 0:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

  • Data:

    23.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
- 18:14 PS

Tabacek Peter

1:0 19:23 EQ

Gruszka Dariusz Bezuska Peter, Kowalówka Sebastian

2:0 30:13 +1

Vehmanen Iiro Themar Andrej, Tabacek Peter

3:0 36:00 EQ

Kowalówka Sebastian Bezuska Peter, Gruszka Dariusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:48 Jachym Miroslav KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
03:41 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:14 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole PS Spowodowanie upadku przeciwnika
25:50 Jezek Ales KS Unia Oświęcim 2 Niebezpieczne podcięcie z tyłu
28:19 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
51:04 Svitac Alexis PGE Orlik Opole 2 Atak kolanem

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Lipiński Sebastian 60:00 20 20 0 100
37 Fikrt Michal 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
60 Vehmanen Iiro 1 0 1 0
88 Themar Andrej 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 0
28 Kiilholma Juha 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 0 0 2
4 Bezuska Peter 0 2 2 0
79 Gruszka Dariusz 1 1 2 0
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 0 0 2
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
98 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Vilardo Nicholas 60:00 49 46 3 93
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0
66 Yelakov Vladislav 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 2
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Valkou Maksim 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
72 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Obrał Marcin 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0
76 Svitac Alexis 0 0 0 2