Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

  • Data:

    23.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:55

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Szymon Urbańczyk

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:50 EQ

Bepierszcz Mateusz Kapica Damian, Noworyta Patryk

2:0 27:06 EQ

Vachovec Michal Bepierszcz Mateusz, Csamango Stephan

2:1 44:10 +1

Rozhkov Yegor Tesliukevich Konstantin, Vitek Josef

3:1 58:06 EQ

Domogała Adam Drzewiecki Filip, Kapica Damian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:18 Svec Emil Comarch Cracovia 2 Spóźniony atak ciałem
05:36 Musioł Dawid Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:22 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
09:39 Aleksyuk Volodymyr MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
17:50 Bepierszcz Mateusz Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry
17:50 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
22:28 Kameneu Yevgeni Comarch Cracovia 2 Uderzenie kijem
22:28 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
29:54 Aleksyuk Volodymyr MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
42:35 Zygmunt Paweł Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
44:58 Szurowski Damian Comarch Cracovia 4 Zbyteczna ostrość w grze
44:58 Szurowski Damian Comarch Cracovia 10 Kara za niesportowe zachowanie
44:58 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
44:58 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:36 Rozhkov Yegor MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
49:23 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
51:25 Zygmunt Paweł Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Luba Michael 60:00 20 19 1 95
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 1 1 0
81 Svec Emil 0 0 0 2
20 Domogała Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 1 1 0
24 Bepierszcz Mateusz 1 1 2 2
69 Vachovec Michal 1 0 1 0
94 Csamango Stephan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 2
4 Szurowski Damian 0 0 0 14
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 4
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
34 Musioł Dawid 0 0 0 2
77 Kisielewski Karol 0 0 0 0
23 Sztwiertnia Eryk 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 2 2 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 37 34 3 91
30 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 4
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
14 Tesliukevich Konstantin 0 1 1 2
73 Vitek Josef 0 1 1 2
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 2
12 Smal Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 14
4 Mocarski Krystian 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0