Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Wynik:

    1:5 (0:0, 1:1, 0:4)

  • Data:

    24.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Dawid Pabisiak

  • Sędzia liniowy:

    Klaudia Chrapek, Paweł Bajon

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 31:40 EQ

Dembek Sandra Golańska Hanna

1:1 39:22 EQ

Kapanowska Aleksandra Baran Karolina

1:2 41:50 +1

Baran Karolina

1:3 47:22 EQ

Szeląg Daniela Łabędź Katarzyna

1:4 48:10 EQ

Mroczka Magdalena Niechwiej Kinga

1:5 54:00 EQ

Barcik Karolina Synowiec Ewa

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:51 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:31 Solecka Adriana KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:28 Kapanowska Aleksandra KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
34:04 - KS Cracovia 1906 (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:09 Solecka Adriana KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
54:37 Bula Amelia KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:37 Barcik Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Atak łokciem
54:52 Sobala Justyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Zahaczenie

Składy

KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nowacka Amelia 60:00 5 0 5 0
2 Cichy Wiktoria 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Sawicka Martyna 0 0 0 0
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
4 Solorz Martyna 0 0 0 0
27 Michalak Gabriela 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Bula Amelia 0 0 0 2
14 Secemska Katarzyna 0 0 0 0
11 Golańska Hanna 0 1 1 0
19 Dembek Sandra 1 0 1 0
97 Chowaniec Vanessa 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Oleksa Zuzanna 60:00 1 0 1 0
31 Stolarz Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 1 1 2
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
10 Burzydło Joanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Mroczka Magdalena 1 0 1 0
25 Niechwiej Kinga 0 1 1 0
2 Kapanowska Aleksandra 1 0 1 2
15 Baran Karolina 1 1 2 0
69 Sobala Justyna 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
81 Barcik Karolina 1 0 1 2
72 Szeląg Daniela 1 0 1 0
14 Łabędź Katarzyna 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0