3:4 k.

(2:1, 0:0, 1:2, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    3:4 k. (2:1, 0:0, 1:2, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    24.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas, ***

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Monika Szpyt

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:44 +1

Pelic Klaudia Trethan Karolina

2:0 08:04 EQ

Wawrzyk Ada Trethan Karolina, Pirogowicz Patrycja

2:1 18:22 PS

Kopciara Alicja

2:2 44:24 EQ

Cieślewicz Pamela Nadzimek Agnieszka

2:3 48:33 +1

Kopciara Alicja Cieślewicz Pamela, Garbocz Oliwia

3:3 56:27 +1

Gawlik Julia Pocheć Aleksandra, Langner Aleksandra

3:4 65:00 PS

Cieślewicz Pamela

Karne

Trafiony Zawodnik Wynik Klub
Strzelecka Joanna 1:0 UKHK Unia Oświęcim (K)
Łaskawska Sylwia 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Kot Anna 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Kopciara Alicja 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Gawlik Julia 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Cieślewicz Pamela 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Pirogowicz Patrycja 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Sosnowska Nicole 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Pelic Klaudia 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Michałek Aneta 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Strzelecka Joanna 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Łaskawska Sylwia 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Gawlik Julia 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Łaskawska Sylwia 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Kot Anna 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Kopciara Alicja 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Zaborska Anna 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Łaskawska Sylwia 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Wawrzyk Ada 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Michałek Aneta 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Strzelecka Joanna 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Jabłońska Magdalena 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Gawlik Julia 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Łaskawska Sylwia 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Langner Aleksandra 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Sztyper Paulina 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Kozioł Agata 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Łaskawska Sylwia 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Trethan Karolina 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Kędra Wiktoria 1:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
Zaborska Katarzyna 1:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
Cieślewicz Pamela 1:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:35 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
14:11 Pelic Klaudia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:04 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
18:22 Pelic Klaudia UKHK Unia Oświęcim (K) PS Zahaczenie
27:22 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:26 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atakowanie z tyłu
29:26 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
39:35 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:18 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kolanem
50:12 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Uderzenie kijem
53:30 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Gra ciałem - kobiety
53:45 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Trzymanie
55:46 Jabłońska Magdalena SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Trzymanie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0
30 Pieczyk Anna 65:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 1 0 1 2
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 1 1 2
19 Gawlik Julia 1 0 1 2
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 14

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
50 Kot Anna 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 2 2 0
87 Wawrzyk Ada 1 0 1 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 1 1 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Harańczyk Natalia 65:00 3 0 3 0
19 Harańczyk Patrycja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 1 1 2
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 4
97 Churas Karolina 0 0 0 2
87 Kopciara Alicja 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
78 Jabłońska Magdalena 0 0 0 2
11 Michałek Aneta 0 0 0 0
17 Sosnowska Nicole 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Nadzimek Agnieszka 0 1 1 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0