Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michał Fikrt

  • Wynik:

    6:4 (0:0, 4:1, 2:3)

  • Data:

    17.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:15

  • Godzina zakończenia:

    22:10

  • Sędzia główny:

    Dawid Pabisiak, X

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Sebastian Kłaczyński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 22:15 EQ

Churas Karolina Michałek Aneta

2:0 24:56 EQ

Sosnowska Nicole

3:0 26:59 +1

Sosnowska Nicole Marczyk Dominika

3:1 30:13 EQ

Wawrzyk Ada

4:1 32:58 EQ

Michałek Aneta Nadzimek Agnieszka

5:1 41:00 +1

Garbocz Oliwia

5:2 44:51 EQ

Gawlik Julia Zaborska Katarzyna

6:2 47:51 +1

Kopciara Alicja

6:3 55:24 EQ

Wawrzyk Ada Trethan Karolina

6:4 56:37 EQ

Zaborska Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:24 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
14:39 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
26:16 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:30 - UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:29 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:51 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Uderzenie kijem
49:08 Gawlik Julia UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kolanem
56:50 Michałek Aneta SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem
56:50 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:50 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:20 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 40:00 1 0 1 0
30 Harańczyk Natalia 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
17 Sosnowska Nicole 2 0 2 0
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 2
97 Churas Karolina 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 1 0 1 2
27 Marczyk Dominika 0 1 1 0
87 Kopciara Alicja 1 0 1 0
11 Michałek Aneta 1 1 2 2
13 Nadzimek Agnieszka 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 60:00 6 0 6 0
99 Langner Aleksandra 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 2
19 Gawlik Julia 1 0 1 2
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 1 1 2 0
87 Wawrzyk Ada 2 0 2 4
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 4
71 Trethan Karolina 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0