STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (K)

  • Trener TMH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Wynik:

    12:0 (5:0, 4:0, 3:0)

  • Data:

    27.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak , Rafał Orłowski

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:53 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

2:0 12:29 EQ

Chrapek Klaudia Kaleja Klaudia, Wybiral Katarzyna

3:0 15:26 EQ

Późniewska Karolina Suchanek Natalia, Tomczok Olivia

4:0 15:33 EQ

Chrapek Klaudia Późniewska Karolina

5:0 17:27 EQ

Suchanek Natalia Późniewska Karolina, Tomczok Olivia

6:0 25:03 EQ

Dziwok Wiktoria Późniewska Karolina, Sfora Patrycja

7:0 26:17 EQ

Dziwok Wiktoria Kaleja Klaudia, Sfora Patrycja

8:0 30:40 EQ

Chrapek Klaudia Kaleja Klaudia

9:0 33:55 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Suchanek Natalia

10:0 43:39 EQ

Późniewska Karolina Dziwok Wiktoria, Sfora Patrycja

11:0 46:54 EQ

Kaleja Klaudia

12:0 58:36 EQ

Kaleja Klaudia Chrapek Klaudia, Suchanek Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
39:46 Dziwok Wiktoria TMH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

TMH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 0 0 0 0
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 3 2 5 0
17 Wybiral Katarzyna 0 1 1 0
7 Późniewska Karolina 2 5 7 0
12 Suchanek Natalia 1 3 4 0
27 Tomczok Olivia 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 3 3 0
18 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 2 1 3 2
9 Kaleja Klaudia 2 3 5 0
2 Suchanek Monika 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 60:00 12 0 12 0
49 Kułas Patrycja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Gawlik Julia 0 0 0 0
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0