Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (CLJ)

  • Trener TMH Polonia Bytom (CLJ):

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ):

    Marcin Kotuła

  • Wynik:

    3:2 (2:1, 0:1, 1:0)

  • Data:

    2017-01-07

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Lodowisko:

    OSiR w Bytomiu

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kogut, Dawid Pabisak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:39 R

Bernacki Michał Jarosz Patryk

1:1 00:49 R

Gajdzik Robert

2:1 05:28 R

Mazur Mateusz Sroka Ivo, Filip Kamil

2:2 23:31 +1

Jarosz Patryk Tonkikh Vladimir

3:2 52:26 R

Mularczyk Szymon Bajon Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:03 Goździewicz Paweł UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak łokciem
16:36 Gzik Filip UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:36 Gzik Filip UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Uderzenie kijem
20:50 Bernacki Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
21:55 Domogała Michał TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:18 Bogusiak Maciej TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Uderzenie kijem
37:19 Goździewicz Paweł UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Zahaczenie
40:00 Bernacki Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Inne
42:31 Ionin Juri UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:05 Musialik Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

TMH Polonia Bytom (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Robaszkiewicz Dominik 00:00 0 0 0 0
32 Buczek Karol 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Domogała Michał 0 0 0 2
18 Kawka Marcin 0 0 0 0
25 Mularczyk Szymon 1 0 1 0
76 Wcisło Tomasz 0 0 0 0
14 Bajon Piotr 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Ledwoń Maciej 0 0 0 0
7 Mazur Mateusz 1 0 1 0
24 Sroka Ivo 0 1 1 0
27 Filip Kamil 0 1 1 0
28 Gajdzik Robert 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
22 Bąk Kamil 0 0 0 0
61 Demiańczuk Jeremi 0 0 0 0
20 Bogusiak Maciej 0 0 0 2
19 Rudnicki Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pasek Wojciech 59:45 3 0 3 0
33 Kubarek Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Musialik Jakub 0 0 0 2
5 Gzik Filip 0 0 0 4
11 Jarosz Patryk 1 1 2 0
10 Bernacki Michał 1 0 1 4
24 Tonkikh Vladimir 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Ionin Juri 0 0 0 2
6 Duszak Adrian 0 0 0 0
29 Kozłowski Piotr 0 0 0 0
7 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
1 Goździewicz Paweł 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Bartnik Kacper 0 0 0 0
49 Ciołek Norbert 0 0 0 0
55 Tomaszewski Konrad 0 0 0 0
20 Omelchenko Maksym 0 0 0 0
35 Dytkowicz Marek 0 0 0 0
1.7