Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    2:6 (1:1, 0:0, 1:5)

  • Data:

    21.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    13:40

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak, X

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Mateusz Krzywda

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:21 -1

Łaskawska Sylwia Michałek Aneta

1:1 04:51 EQ

Onyshchenko Tetiana

1:2 45:12 +1

Banaś Maja Korkuz Dominika, Onyshchenko Tetiana

1:3 47:43 +1

Banaś Maja Rykaczewska Joanna, Onyshchenko Tetiana

1:4 50:14 EQ

Korkuz Dominika

1:5 52:51 EQ

Onyshchenko Tetiana Rykaczewska Joanna

2:5 55:24 +1

Michałek Aneta Sosnowska Nicole

2:6 55:59 EQ

Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:28 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
11:19 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
22:14 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:46 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
33:08 Błaszak Aneta GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:02 Błaszak Aneta GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Trzymanie
44:23 Sosnowska Nicole SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:49 Sztyper Paulina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
53:44 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–Krokosz Małgorzata 00:00 0 0 0 0
30 Harańczyk Natalia 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 4
9 Sztyper Paulina 0 0 0 2
71 Łaskawska Sylwia 1 0 1 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
87 Kopciara Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
78 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
11 Michałek Aneta 1 1 2 0
17 Sosnowska Nicole 0 1 1 2
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Nadzimek Agnieszka 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 2 0 2 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 0 0 0 4
81 Bigos Marta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 1 2 2
73 Banaś Maja 2 0 2 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 4
8 Onyshchenko Tetiana 2 2 4 0
77 Rykaczewska Joanna 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0