STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Robert Szopiński

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

  • Data:

    04.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    07:45

  • Godzina zakończenia:

    09:20

  • Sędzia główny:

    Andrzej Nenko

  • Sędzia liniowy:

    Janusz Węgrzyniak, Oskar Guzda

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:49 EQ

Leśniowska Agata Raducka Julia

1:1 07:07 EQ

Schramm Iga Kobus Alicja

1:2 18:01 EQ

Schramm Iga

1:3 35:13 EQ

Schramm Iga Szymczak Roksana

1:4 48:45 -1

Schramm Iga Kobus Alicja

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:03 Maciaś-P. Agnieszka MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Uderzenie kijem
31:14 Grzybowska Helena PTH Kozice Poznań (K) 2 Przeszkadzanie
32:28 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Przeszkadzanie
42:23 Zamarlik Anna MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Zahaczenie
47:18 Schramm Ines PTH Kozice Poznań (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 4 0 4 0
81 Budzyk-Plewa Ewa 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
19 Mucha Maria 0 0 0 0
15 Truta-Zielińska Karolina 0 0 0 0
25 Leśnicka Anna 0 0 0 0
39 Podlipni Anna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zamarlik Anna 0 0 0 2
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 2
71 Batkiewicz Patrycja 0 0 0 0
74 Florek Aleksandra 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Czaja Weronika 0 0 0 0
13 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
12 Leśniowska Agata 1 0 1 0
79 Pierwoła Karolina 0 0 0 0
87 Raducka Julia 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Wielkiewicz Klaudia 0 0 0 0
17 Szopińska Adrianna 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Grzybowska Helena 60:00 1 0 1 0
87 Springer Marlena 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 2
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 0 2 2 0
2 Schramm Iga 4 0 4 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szymczak Roksana 0 1 1 2
12 Kaszkowiak Marta 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0