STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (K)

  • Trener TMH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    8:1 (3:0, 4:1, 1:0)

  • Data:

    13.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Bartłomiej Stępień

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Paweł Bajon

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:25 EQ

Późniewska Karolina Czaplik Magdalena

2:0 14:00 +1

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

3:0 15:17 EQ

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina

4:0 23:46 EQ

Późniewska Karolina Czaplik Magdalena, Tomczok Olivia

4:1 31:53 EQ

Michałek Aneta

5:1 34:25 EQ

Dziwok Wiktoria Kaleja Klaudia

6:1 36:43 EQ

Dziwok Wiktoria Gogoc Wiktoria

7:1 38:16 EQ

Czaplik Magdalena Chrapek Klaudia, Późniewska Karolina

8:1 54:07 EQ

Dziwok Wiktoria Wybiral Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:29 Frąckowiak Katarzyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

TMH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 51:33 1 0 1 0
23 Bujak Julia 08:27 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 2 2 0
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 2 3 5 0
4 Czaplik Magdalena 3 2 5 0
27 Tomczok Olivia 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
18 Gogoc Wiktoria 0 1 1 0
9 Kaleja Klaudia 0 1 1 0
17 Wybiral Katarzyna 0 1 1 0
22 Dziwok Wiktoria 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Patla Vanessa 0 0 0 0
8 Błaszków Maja 0 0 0 0
81 Synowiec Małgorzata 0 0 0 0
12 Suchanek Natalia 0 0 0 0
2 Suchanek Monika 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Zaborowska Julia 0 0 0 0
5 Sowa Alicja 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0
11 Juszczak Agata 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 8 0 8 0
30 Harańczyk Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
92 Frąckowiak Katarzyna 0 0 0 2
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0
11 Michałek Aneta 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
78 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
17 Sosnowska Nicole 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 0 0 0
87 Kopciara Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0