Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa U14 (ŻS):

    Michał Porębski

  • Wynik:

    7:9 (1:7, 3:1, 3:1)

  • Data:

    06.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Mateusz Zieliński

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:39 EQ

Jarmoliński Jędrzej Pawela Julian

0:2 02:14 EQ

Wróblewski Kacper Jurek Jiyan, Rutkowski Jakub

1:2 05:36 EQ

Dawid Maksymilian Nawrot Michał

1:3 10:00 -1

Jarmoliński Jędrzej Szeliga Stanisław

1:4 11:22 +1

Jurek Jiyan Wróblewski Kacper

1:5 12:21 EQ

Woźniak II Maciej Chmielewski Stanisław, Gauvin Francis

1:6 13:17 EQ

Szeliga Stanisław Jarmoliński Jędrzej, Pawela Julian

1:7 17:17 EQ

Zdziechowski Szymon

2:7 30:02 EQ

Dawid Maksymilian Banaczyk Marek

3:7 33:19 +1

Dawid Maksymilian Tuszkowski Adam, Banaczyk Marek

4:7 38:09 EQ

Vitek Jakub Juchniewicz II Jacek

4:8 38:47 EQ

Chmielewski Stanisław Gauvin Francis

5:8 40:56 +2

Tuszkowski Adam Pezowicz Maciej, Ziniak Michał

6:8 47:05 EQ

Vitek Jakub Nawrot Michał, Juchniewicz II Jacek

- 50:27 PS

Vitek Jakub

7:8 52:23 +1

Dawid Maksymilian Banaczyk Marek

7:9 59:34 EQ

Jarmoliński Jędrzej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:55 Gajda Tymon AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
10:57 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:04 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
19:26 Gauvin Francis AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
22:49 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:44 Jarmoliński Jędrzej AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
30:48 Jarmoliński Jędrzej AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Trzymanie kija przeciwnika
32:18 Gajda Tymon AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:26 Chmielewski Stanisław AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
40:41 Gajda Tymon AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
42:50 Nowak-Far Artur AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
42:50 Nowak-Far Artur AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 10 Rzucenie na bandę
44:04 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
47:29 Gauvin Francis AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
47:29 Gauvin Francis AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 10 Rzucenie na bandę
48:45 Jarmoliński Jędrzej AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
50:27 Jurek Jiyan AH Legia Warszawa U14 (ŻS) PS Opóźnianie gry
50:45 Gajda Tymon AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:25 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 32:23 19 12 7 63
25 Jóźwiak Wojciech 27:22 13 11 2 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Afelt Michał 0 0 0 2
5 Ziniak Michał 0 1 1 0
7 Dawid Maksymilian 4 0 4 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
18 Nawrot Michał 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Banaczyk Marek 0 3 3 0
9 Misztal Damian 0 0 0 0
21 Chyrkin Wora 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 2 0 2 0
4 Juchniewicz II Jacek 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Rogoziński Maciej 0 0 0 0
19 Tuszkowski Maciej 0 0 0 4
13 Piwowarski Karol 0 0 0 0
8 Tuszkowski Adam 1 1 2 2
11 Pezowicz Maciej 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Nowak III Mateusz 0 0 0 0

AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Cegliński Juliusz 39:20 19 17 2 89
40 Cegliński Jan 20:40 15 10 5 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gajda Tymon 0 0 0 8
23 Nowak-Far Artur 0 0 0 12
27 Woźniak II Maciej 1 0 1 0
28 Gauvin Francis 0 2 2 14
25 Chmielewski Stanisław 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Srokosz Tymon 0 0 0 0
21 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
34 Jarmoliński Jędrzej 3 1 4 6
24 Pawela Julian 0 2 2 0
43 Szeliga Stanisław 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Rutkowski Jakub 0 1 1 0
48 Łapa Jan 0 0 0 0
45 Wróblewski Kacper 1 1 2 0
35 Jurek Jiyan 1 1 2 0
22 Zdziechowski Szymon 1 0 1 0