OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Maciej Ożóg

  • Wynik:

    9:10 (2:6, 1:2, 6:2)

  • Data:

    29.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:16

  • Sędzia główny:

    Maciej Matusiak, Piotr Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:51 EQ

Okrzesik Mieszko Dyrka Wojciech

0:2 02:43 EQ

Turek Bartosz Jelonkiewicz Szymon

0:3 04:25 EQ

Pucek Bartłomiej

0:4 05:47 EQ

Jelonkiewicz Szymon Soborak Krystian

1:4 12:02 EQ

Żołnowski Igor Fraszko Artur

1:5 13:20 EQ

Kapuśniak Franciszek Libner Jakub

1:6 14:16 EQ

Turek Bartosz Baran Juliusz

2:6 14:51 EQ

Fraszko Artur

2:7 28:52 EQ

Libner Jakub Jelonkiewicz Szymon

2:8 33:24 EQ

Turek Bartosz

3:8 39:21 EQ

Kijewski Karol

4:8 40:42 EQ

Fraszko Artur

5:8 41:14 +1

Żołnowski Igor Fraszko Artur

5:9 42:48 EQ

Pucek Bartłomiej

5:10 45:21 EQ

Pucek Bartłomiej

6:10 47:32 -1

Fraszko Artur Żołnowski Igor

7:10 53:43 EQ

Żołnowski Igor Fraszko Artur

8:10 55:20 EQ

Fraszko Artur

9:10 58:00 EQ

Fraszko Artur Gimiński Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:00 Koropis Antoni MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
23:45 - MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
41:06 Dyrka Wojciech MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zahaczenie
46:29 Kijewski Karol MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zahaczenie
59:25 Libner Jakub MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Buczel Tymon 26:41 6 0 6 0
2 Kaczyński Nikodem 32:54 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gimiński Marcel 0 1 1 0
25 Kurlit Marek 0 0 0 0
10 Żołnowski Igor 3 1 4 0
20 Fraszko Artur 5 3 8 0
24 Lipiński Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Niedlich Hubert 0 0 0 0
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
33 Jaworski Viktor 0 0 0 0
62 Kijewski Karol 1 0 1 2
15 Urmanavicius Roman 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Rydlewski Aleksander 0 0 0 0
18 Krzywdziński Filip 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Lenhart Jakub 60:00 9 0 9 0
1 Gieysztor Joachim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Pucek Bartłomiej 3 0 3 0
34 Kapuśniak Franciszek 1 0 1 0
3 Okrzesik Mieszko 1 0 1 0
9 Dyrka Wojciech 0 1 1 2
26 Soborak Krystian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Libner Jakub 1 1 2 2
36 Koropis Antoni 0 0 0 2
14 Turek Bartosz 3 0 3 0
6 Baran Juliusz 0 1 1 0
4 Jelonkiewicz Szymon 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gniewosz Karolina 0 0 0 0
11 Gniewosz Małgorzata 0 0 0 0
29 Wikierak Aleksander 0 0 0 0
7 Włodarczyk Szymon 0 0 0 0
5 Żurakowski Wiktor 0 0 0 0