Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS):

    Szymon Urbańczyk

  • Goście:

    KTH KM Krynica U14 (ŻS)

  • Trener KTH KM Krynica U14 (ŻS):

    Robert Tyczyński

  • Wynik:

    6:0 (4:0, 2:0, 0:0)

  • Data:

    06.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:20

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, Grzegorz Klaja

  • Sędzia liniowy:

    -, -

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:32 EQ

Bibrzycki Michał

2:0 06:31 EQ

Płonka Adrian

3:0 09:35 EQ

Kukla Igor Korczyk Dariusz

4:0 18:12 EQ

Witek Filip

5:0 28:59 EQ

Kukla Igor Płonka Adrian

6:0 35:42 EQ

Płonka Adrian Bibrzycki Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:07 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
14:19 Sobczak Michał KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
29:54 Witek Filip UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 25 Kopnięcie gracza
40:57 Nosal Natalia KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
46:27 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:13 Korczyk Dariusz UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:28 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Pędziwiatr Grzegorz 40:00 0 0 0 0
94 Wajda Jakub 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 0 0 2
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 2 1 3 2
19 Michalak Jakub 0 0 0 0
87 Kukla Igor 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
24 Witek Filip 1 0 1 25
26 Buczak Kamil 0 0 0 0
4 Mamoń–Bratek Kacper 0 0 0 0
41 Korczyk Dariusz 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bibrzycki Michał 1 1 2 0
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
40 Michalak Maciej 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 0 0 0 0

KTH KM Krynica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
80 Tyczyński Igor 23:31 2 0 2 0
9 Chabior Szymon 33:29 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Klimczak Jakub 0 0 0 0
87 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
95 Lemek Mateusz 0 0 0 0
64 Nosal Natalia 0 0 0 2
14 Nosal Emilia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Brecławski Bartosz 0 0 0 0
8 Machał Mateusz 0 0 0 0
12 Pawlik Dawid 0 0 0 0
20 Laurosiewicz Mateusz 0 0 0 0
5 Bober Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Cieraciew Jan 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
79 Ptaszek Tomasz 0 0 0 0
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
91 Majerczyk Tomasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sobczak Michał 0 0 0 2