Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KTH KM Krynica U14 (ŻS)

  • Trener KTH KM Krynica U14 (ŻS):

    Robert Tyczyński

  • Goście:

    MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    0:6 (0:0, 0:2, 0:4)

  • Data:

    29.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:15

  • Lodowisko:

    HWS MOSiR Krynica-Zdrój

  • Sędzia główny:

    Sławomir Strózik , Jarosław Bryniarski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    26

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 37:25 EQ

Laszkiewicz Oskar Janeczek Jakub

0:2 39:16 EQ

Kosoń Tymoteusz Sobesto Arkadiusz, Gumiński Szymon

0:3 44:30 EQ

Sobesto Arkadiusz Kosoń Tymoteusz

0:4 45:21 EQ

Laszkiewicz Oskar Ślusarek Jakub, Janeczek Jakub

0:5 45:37 EQ

Laska Franciszek Najder Maksymilian

0:6 56:33 -1

Sobesto Arkadiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:00 Sobesto Arkadiusz MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
12:50 Sobczyk Borys MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
29:33 Nosal Emilia KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:00 Laurosiewicz Mateusz KTH KM Krynica U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
55:01 Kwaśniewski Jakub MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KTH KM Krynica U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
80 Tyczyński Igor 31:00 0 0 0 0
9 Chabior Szymon 29:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Klimczak Jakub 0 0 0 0
87 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
8 Machał Mateusz 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
64 Nosal Natalia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bober Dominik 0 0 0 0
20 Laurosiewicz Mateusz 0 0 0 2
72 Pawlik Dawid 0 0 0 0
55 Brecławski Bartosz 0 0 0 0
14 Nosal Emilia 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
91 Majerczyk Tomasz 0 0 0 0
79 Ptaszek Tomasz 0 0 0 0
33 Sobczak Michał 0 0 0 0
12 Lemek Mateusz 0 0 0 0

MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Nowak Patryk 40:00 0 0 0 0
2 Parcz Bartłomiej 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 2
10 Janeczek Jakub 0 2 2 0
14 Kosoń Tymoteusz 1 1 2 0
7 Sobesto Arkadiusz 2 1 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 0
6 Tomal Miłosz 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 0 1 1 0
9 Laszkiewicz Oskar 2 0 2 0
21 Ślusarek Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Pabis Paweł 0 0 0 0
17 Kwaśniewski Jakub 0 0 0 2
20 Najder Maksymilian 0 1 1 0
23 Laska Franciszek 1 0 1 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0