Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS):

    Włodzimierz Urbańczyk

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Wynik:

    0:7 (0:1, 0:2, 0:4)

  • Data:

    03.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Witek Marian, Grzegorz Klaja

  • Sędzia liniowy:

    ***, ***

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:56 EQ

Rocki Kacper Łańko Oliwier

0:2 21:19 EQ

Czopor Maciej Łańko Oliwier

0:3 38:39 EQ

Rocki Kacper Lisowski Krystian

0:4 41:56 +1

Lisowski Krystian

0:5 47:32 EQ

Rocki Kacper Tymcio Karol

0:6 51:39 EQ

Lisowski Krystian

0:7 59:48 EQ

Łańko Oliwier Tymcio Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:41 Witek Filip UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:28 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:26 Bibrzycki Michał UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Pędziwiatr Grzegorz 20:00 1 0 1 0
1 Wajda Jakub 40:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 0 0 0
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
19 Michalak Jakub 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 2
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Buczak Kamil 0 0 0 0
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
41 Korczyk Dariusz 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
3 Bibrzycki Michał 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Tondryk Jakub 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
40 Michalak Maciej 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Futryk Jakub 31:41 0 0 0 0
35 Źrebiec Franciszek 28:19 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Tymcio Karol 0 2 2 0
53 Rocki Kacper 3 0 3 0
9 Lisowski Krystian 2 1 3 0
83 Łańko Oliwier 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Starościak Michał 0 0 0 2
94 Burczyk Sebastian 0 0 0 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
25 Czopor Maciej 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Błaszczak Szymon 0 0 0 0
47 Stabryła Szymon 0 0 0 0
26 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
99 Puszkarski Marcel 0 0 0 0
65 Lemko Eryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sobota Leon 0 0 0 0
55 Śnieżek Jan 0 0 0 0