Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    Witold Magiera

  • Goście:

    KTH KM Krynica U16 (MŁ)

  • Trener KTH KM Krynica U16 (MŁ):

    Wojciech Różana

  • Wynik:

    1:4 (1:0, 0:4, 0:0)

  • Data:

    08.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas, ****

  • Sędzia liniowy:

    Szymon Urbańczyk, Szymon Noworyta

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:44 EQ

Bratek Jan Kukla Igor, Płonka Adrian

1:1 21:12 EQ

Kiełbicki Szymon Baran Jakub

1:2 30:23 EQ

Kuzak II Marcin Tumidalski Oliwer

1:3 34:29 EQ

Wróbel Marlon

1:4 35:20 EQ

Tumidalski Oliwer Kuzak II Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:02 - KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
01:58 Kiełbicki Szymon KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:20 Kiełbicki Szymon KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
48:24 Bieniek Benedykt KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:56 Kuzak II Marcin KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 Tumidalski Oliwer KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Gąsior Adrian 34:29 3 0 3 0
31 Mąsior Adam 25:31 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 0
4 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Płachta Gabriel 0 0 0 0
88 Motyka Dariusz 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kukla Igor 0 1 1 0
41 Korczyk Dariusz 0 0 0 0
8 Bratek Jan 1 0 1 0

KTH KM Krynica U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Różana Patrycja 30:23 1 0 1 0
44 Pękała Nikodem 29:37 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Wilk Jakub 0 0 0 0
7 Baran Jakub 0 1 1 0
8 Wróbel Marlon 1 0 1 0
34 Tumidalski Oliwer 1 1 2 2
88 Kiełbicki Szymon 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Pawlik Paweł 0 0 0 0
87 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
89 Kuzak II Marcin 1 1 2 2
37 Klimczak Jakub 0 0 0 0
69 Nosal Małgorzata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Bieniek Benedykt 0 0 0 2
95 Lemek Mateusz 0 0 0 0