Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ):

    Pavel Korolev

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    Ireneusz Jarosz

  • Wynik:

    6:0 (0:0, 5:0, 1:0)

  • Data:

    23.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:50

  • Godzina zakończenia:

    13:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Kamil Bryniarski, Janusz Węgrzyniak

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 21:25 +1

Malasiński Kacper Michalski Jakub, Leja Filip

2:0 21:56 EQ

Michalski Jakub Łojas Nikodem

3:0 26:28 EQ

Michalski Jakub Malasiński Kacper

4:0 30:38 EQ

Luberda Kacper Michalski Jakub

5:0 39:31 EQ

Malasiński Kacper Łojas Nikodem

6:0 40:44 EQ

Szlembarski Dominik Michalski Jakub, Malasiński Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:50 Szlembarski Dominik MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:36 Pencko Miłosz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:09 - MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:07 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
48:19 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klimowski Szymon 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 1 0 1 2
90 Gawron Kamil 0 0 0 0
88 Michalski Jakub 2 3 5 0
91 Jarczyk Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sarniak Karol 0 0 0 0
26 Długopolski Łukasz 0 0 0 0
89 Malasiński Kacper 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sulka Patryk 0 0 0 0
11 Sokół Jan 0 0 0 0
22 Pudzisz Marcin 0 0 0 0
78 Łojas Nikodem 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Luberda Kacper 1 0 1 0
87 Leja Filip 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Mąsior Adam 20:00 1 0 1 0
33 Gąsior Adrian 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 0 0 0 2
91 Pencko Miłosz 0 0 0 2
28 Wilk Daniel 0 0 0 2
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0
4 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
12 Płachta Gabriel 0 0 0 0
88 Motyka Dariusz 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
41 Korczyk Dariusz 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0