Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim

  • Trener UKH Unia Oświęcim:

    Witold Magiera

  • Wynik:

    1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

  • Data:

    18.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:10

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Wrycza, Mateusz Zieliński

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 34:06 EQ

Dudkiewicz Krzysztof Mól Jan, Lacheta Konrad

0:2 43:30 EQ

Prusak Adrian Dudkiewicz Krzysztof

0:3 47:29 EQ

Mól Jan Lacheta Konrad, Dudkiewicz Krzysztof

1:3 51:17 +1

Niedźwiecki Kacper Volf Gleb, Wala Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:34 Hanusiak Remigiusz UKH Unia Oświęcim 2 Trzymanie
11:04 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:22 Iwanow Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:54 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:14 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
51:53 Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:10 Dudkiewicz Krzysztof UKH Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
59:04 Volf Gleb GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 59:30 33 31 2 93
1 Gasparyan Arsen 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 0 0 0 2
76 Wala Jakub 0 1 1 0
8 Volf Gleb 0 1 1 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
40 Fruczek Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
23 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 1 0 1 2

UKH Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 60:00 37 36 1 97
7 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Lacheta Konrad 0 2 2 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 1 0 1 0
22 Dudkiewicz Krzysztof 1 2 3 2
13 Mól Jan 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
52 Hanusiak Remigiusz 0 0 0 2
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0
8 Magiera Michał 0 0 0 0
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 2
10 Lichota Dominik 0 0 0 2
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
28 Noworyta Aleksander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0