Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań

  • Trener PTH Koziołki Poznań:

    Yury Ziankou

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    7:5 (2:2, 1:2, 4:1)

  • Data:

    27.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Mariusz Zwierzychowski, Marcin Zwierzychowski

  • Widzów:

    80

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:10 EQ

Łabinowicz Szymon Mocarski Krystian, Liśkiewicz Bartosz

1:1 05:40 EQ

Smirnou Matvei Śmigórski Jakub

1:2 15:15 +1

Mocarski Krystian Łabinowicz Szymon, Leśniak Gilbert

2:2 15:35 EQ

Smirnou Matvei Sabirov Mihail, Matusewicz Maciej

3:2 30:17 +2

Antropau Mikita Tsitok Maksim, Borowicz Adrian

3:3 32:42 +2

Mocarski Krystian Nowak Arkadiusz

3:4 37:18 +2

Iwanow Tomasz Wala Jakub, Volf Gleb

4:4 48:24 +1

Petrovskii Vladimir Tsitok Maksim

5:4 49:33 EQ

Wójcik Jan Smirnou Matvei, Sabirov Mihail

6:4 53:14 EQ

Smirnou Matvei Sabirov Mihail, Tsitok Maksim

7:4 54:38 +1

Wiśniewski Mateusz Tsitok Maksim, Sabirov Mihail

7:5 59:15 EQ

Mocarski Krystian Leśniak Gilbert, Wołoszyk Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:21 Smirnou Matvei PTH Koziołki Poznań 2 Atak łokciem
06:36 Kapela Norbert PTH Koziołki Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
06:36 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
10:35 Leśniak Gilbert GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:32 Smirnou Matvei PTH Koziołki Poznań 2 Uderzenie kijem
15:13 Tsitok Maksim PTH Koziołki Poznań 2 Zahaczenie
17:28 Borowicz Adrian PTH Koziołki Poznań 2 Atak łokciem
18:30 Onyshchenko Nikolai PTH Koziołki Poznań 2 Przeszkadzanie
27:23 Kasicki Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:57 Iwanow Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
30:01 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:33 Petrovskii Vladimir PTH Koziołki Poznań 2 Uderzenie kijem
32:29 Onyshchenko Nikolai PTH Koziołki Poznań 2 Atak kijem trzymanym oburącz
33:22 Śmigórski Jakub PTH Koziołki Poznań 2 Atak kolanem
35:38 Antropau Mikita PTH Koziołki Poznań 2 Trzymanie
36:27 Kapela Norbert PTH Koziołki Poznań 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:27 Kapela Norbert PTH Koziołki Poznań 2 Przeszkadzanie
40:00 Sabirov Mihail PTH Koziołki Poznań 2 Spóźniony atak ciałem
44:04 Antropau Mikita PTH Koziołki Poznań 10 Kara za niesportowe zachowanie
47:34 Iwanow Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
53:19 Murawski Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:49 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Koziołki Poznań

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Nowak II Mateusz 40:00 34 31 3 91
29 Skitek Michał 20:00 29 27 2 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Mikołajczak Adam 0 0 0 0
6 Kapela Norbert 0 0 0 6
72 Smirnou Matvei 3 1 4 4
61 Tsitok Maksim 0 4 4 2
17 Sabirov Mihail 0 4 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Borowicz Adrian 0 1 1 2
9 Śmigórski Jakub 0 1 1 2
12 Petrovskii Vladimir 1 0 1 2
16 Antropau Mikita 1 0 1 12
71 Wiśniewski Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Onyshchenko Nikolai 0 0 0 4
51 Wójcik Jan 1 0 1 0
84 Popielski Mateusz 0 0 0 0
11 Matusewicz Maciej 0 1 1 0
50 Hajkowicz Witold 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Gasparyan Arsen 00:00 0 0 0 0
11 Soliński Wiktor 60:00 55 48 7 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 1 1 0
7 Nowak Arkadiusz 0 1 1 0
15 Łabinowicz Szymon 1 1 2 0
21 Mocarski Krystian 3 1 4 0
18 Wołoszyk Bartosz 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 1 0 1 4
76 Wala Jakub 0 1 1 0
8 Volf Gleb 0 1 1 0
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 4
55 Kasicki Jan 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 2 2 2
23 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0