Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (ŻM)

  • Trener MKS Cracovia (ŻM):

    Marcin Cieślak

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM):

    Peter Bohunicky

  • Wynik:

    6:8 (3:5, 2:3, 1:0)

  • Data:

    15.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Sędzia główny:

    Robert Parzygnat, Wojciech Fus

  • Sędzia liniowy:

    brak

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:49 EQ

Piątek Adrian

0:2 06:02 EQ

Tobiaszewicz Szymon

0:3 09:06 -1

Kopytko Filip

1:3 10:15 EQ

Gumiński Szymon Parcz Jakub

1:4 16:57 EQ

Sroka Marcin

1:5 17:53 EQ

Pachowicz Jonasz Jastrzębski Kacper

2:5 18:12 EQ

Parcz Jakub Kamiński Wiktor

3:5 19:35 EQ

Sarapultsev Yehor

3:6 21:17 EQ

Pachowicz Jonasz

3:7 24:13 EQ

Sroka Marcin

3:8 28:38 EQ

Piątek Adrian Kopytko Filip

4:8 29:51 EQ

Pabis Maciej

5:8 32:45 EQ

Gumiński Szymon

6:8 43:25 EQ

Sarapultsev Yehor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:51 Rusnak Maksymilian MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:23 Skiba Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM) 1 Zahaczenie
26:26 - MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM) 1 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MKS Cracovia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Sobesto Dominik 22:00 6 0 6 0
2 Wójcik Milena 23:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Hyla Mikołaj 0 0 0 0
10 Sarapultsev Yehor 2 0 2 0
9 Gumiński Szymon 2 0 2 0
23 Parcz Jakub 1 1 2 0
12 Stąsiek Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
7 Kamiński Wiktor 0 1 1 0
21 Hajda Igor 0 0 0 0
14 Pabis Maciej 1 0 1 0
18 Łasocha Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Drozd Amelia 0 0 0 0
15 Kurek Maciej 0 0 0 0
17 Hudziak Filip 0 0 0 0
19 Wójcik Maciej 0 0 0 0
16 Rentel Adrian 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Brynczka Bartosz 22:00 3 0 3 0
8 Mazanek Fabian 23:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Piątek Adrian 2 0 2 0
3 Pachowicz Jonasz 2 0 2 0
17 Gacek Alicja 0 0 0 0
21 Tobiaszewicz Szymon 1 0 1 0
18 Rusnak Maksymilian 0 0 0 1

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Fryźlewicz Adrian 0 0 0 0
7 Głowa Maksymilian 0 0 0 0
22 Szlachtowska Milena 0 0 0 0
16 Skiba Kacper 0 0 0 1
15 Jastrzębski Kacper 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kopytko Filip 1 1 2 0
13 Sroka Marcin 2 0 2 0