Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ):

    Pavel Korolev

  • Goście:

    KTH KM Krynica U16 (MŁ)

  • Trener KTH KM Krynica U16 (MŁ):

    Wojciech Różana

  • Wynik:

    4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

  • Data:

    19.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:51

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Groblicki, Oskar Guzda

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:03 EQ

Sokół Jan

2:0 19:18 EQ

Sokół Jan Łojas Nikodem

2:1 26:51 +1

Tumidalski Oliwer Wróbel Marlon

3:1 42:57 EQ

Sokół Jan

4:1 44:32 EQ

Michalski Jakub Trzebunia Jakub

4:2 46:19 EQ

Lemek Mateusz Klimczak Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:15 Wilk Jakub KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:34 Michalski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:13 Wróbel Marlon KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
26:27 - MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:00 Pawlik Paweł KTH KM Krynica U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klimowski Szymon 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Gawron Kamil 0 0 0 0
93 Luberda Kacper 0 0 0 0
17 Trzebunia Jakub 0 1 1 0
88 Michalski Jakub 1 0 1 2
91 Jarczyk Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Słowakiewicz Tadeusz 0 0 0 0
77 Sarniak Karol 0 0 0 0
26 Długopolski Łukasz 0 0 0 0
89 Malasiński Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nykaza Daniel 0 0 0 0
28 Sulka Patryk 0 0 0 0
11 Sokół Jan 3 0 3 0
22 Pudzisz Marcin 0 0 0 0
74 Łojas Nikodem 0 1 1 0

KTH KM Krynica U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Różana Patrycja 20:00 2 0 2 0
44 Pękała Nikodem 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Wilk Jakub 0 0 0 2
7 Baran Jakub 0 0 0 0
8 Wróbel Marlon 0 1 1 2
34 Tumidalski Oliwer 1 0 1 0
88 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Pawlik Paweł 0 0 0 2
77 Nosal Małgorzata 0 0 0 0
89 Kuzak II Marcin 0 0 0 0
37 Klimczak Jakub 0 1 1 0
96 Bieniek Benedykt 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Lemek Mateusz 1 0 1 0
25 Baran Karolina 0 0 0 0
26 Maniak Wiktor 0 0 0 0