Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener TMH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Tomasz Kowalczyk

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    5:7 (2:0, 2:4, 1:3)

  • Data:

    22.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Natalia Suchanek, Klaudia Chrapek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:44 EQ

Grobara Jakub

2:0 13:20 EQ

Kozłowska Natalia

2:1 20:18 EQ

Centkowski Krzysztof

3:1 20:46 EQ

Rutkowski Oskar Garncarczyk Igor

3:2 24:40 EQ

Centkowski Krzysztof

4:2 27:14 EQ

Garncarczyk Igor

4:3 36:42 EQ

Centkowski Krzysztof Czyrek Julia

4:4 37:00 EQ

Centkowski Krzysztof

5:4 45:51 EQ

Grobara Jakub Składny Katarzyna

5:5 50:27 EQ

Centkowski Krzysztof

5:6 56:33 +1

Centkowski Krzysztof

5:7 57:50 EQ

Centkowski Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:19 Paciepnik Dominik TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:10 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
53:10 Czyrek Julia MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:52 Kozłowska Natalia TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Jaworski Tobiasz 40:00 4 0 4 0
39 Kowalczyk Maksymilian 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 0 1 1 0
9 Marchel Milena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 2
12 Rutkowski Oskar 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 1 1 2 0
56 Jana Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 2
40 Grobara Jakub 2 0 2 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
29 Janda Kacper 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0
58 Zachtej Mateusz 0 0 0 0
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wanago Dominik 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 7 0 7 2
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
25 Olczak Dawid 0 0 0 0
20 Barosz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
26 Czyrek Julia 0 1 1 2
19 Czyrek Michał 0 0 0 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
14 Marek Gabriel 0 0 0 0