Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM):

    Robert Piecha

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Wynik:

    25:7 (7:1, 10:4, 8:2)

  • Data:

    20.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, Szymon Noworyta

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:56 EQ

Ziober Adrian

2:0 05:11 EQ

Płatacz Piotr Płatacz Paweł

2:1 08:14 EQ

Nowak Kuba Zachariasz Olaf

3:1 12:13 EQ

Staniecko Mateusz

4:1 17:56 EQ

Płatacz Piotr Kusak Piotr

5:1 18:44 EQ

Połącarz Jan Michalak Maciej, Kożuch Franciszek

6:1 19:43 +1

Staniecko Mateusz Wanat Aleksander

7:1 19:54 EQ

Płatacz Piotr Wiśniowski Mateusz, Kusak Piotr

8:1 22:30 EQ

Płatacz Piotr

8:2 23:11 EQ

Zachariasz Olaf

8:3 23:34 EQ

Zachariasz Olaf Jasicki Gabriel

8:4 23:42 EQ

Kućmierz Oliwier

9:4 23:57 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

9:5 27:39 -1

Kućmierz Oliwier

10:5 28:52 +1

Staniecko Mateusz Mrozik Fabian

11:5 32:21 EQ

Ziober Adrian Wanat Aleksander, Staniecko Mateusz

12:5 32:54 EQ

Wanat Aleksander Ziober Adrian

13:5 34:18 EQ

Płatacz Piotr Kusak Piotr, Wiśniowski Mateusz

14:5 38:15 -1

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

15:5 38:53 EQ

Płatacz Piotr

16:5 39:06 EQ

Płatacz Piotr Kusak Piotr

17:5 39:19 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

18:5 42:01 EQ

Ziober Adrian

19:5 43:01 EQ

Malinowski Igor Michalak Maciej

20:5 44:24 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław, Michalak Maciej

21:5 46:17 +1

Wanat Aleksander Mrozik Fabian

21:6 47:37 EQ

Jasicki Gabriel Zachariasz Olaf, Nowak Kuba

22:6 48:03 EQ

Wanat Aleksander

22:7 52:47 EQ

Zachariasz Olaf

23:7 53:17 EQ

Płatacz Piotr Wiśniowski Mateusz

24:7 53:29 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

25:7 59:12 EQ

Michalak Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:34 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:21 - UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:57 Zachariasz Olaf UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:03 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:43 - UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:40 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:37 Marczak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
50:07 Twardy Borys UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
50:35 Jasicki Gabriel UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 40:00 5 0 5 0
24 Bik Nataniel 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 0 2 2 0
10 Staniecko Mateusz 3 2 5 0
20 Wanat Aleksander 3 2 5 0
37 Kot Radosław 0 1 1 0
7 Ziober Adrian 5 1 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 1 1 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 1 0 1 0
40 Michalak Maciej 1 3 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kożuch Franciszek 0 1 1 0
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0
98 Kusak Piotr 3 4 7 0
53 Płatacz Piotr 8 3 11 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 3 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Malinowski Igor 1 0 1 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 30:07 13 0 13 0
1 Jata Gracjan 29:53 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 0 0 4
11 Zogornik Daniel 0 0 0 0
15 Nowak Kuba 1 1 2 2
9 Zachariasz Olaf 3 2 5 2
7 Jasicki Gabriel 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
8 Marczak Szymon 0 0 0 2
5 Kućmierz Oliwier 2 0 2 0
21 Bajer Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
4 Lubański Przemysław 0 0 0 0
12 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
77 Otak Alan 0 0 0 0
26 Nakoneczny Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Twardy Borys 0 0 0 2