Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Paweł Palenta

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    8:7 k. (3:3, 1:3, 3:1, 0:0, 3:1k)

  • Data:

    20.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Magdalena Jabłońska

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:35 EQ

Bulas Laura

1:1 05:12 EQ

Centkowski Krzysztof

1:2 05:40 EQ

Centkowski Krzysztof

1:3 06:55 EQ

Centkowski Krzysztof

2:3 15:05 EQ

Zięba Lena Palion Antonina

3:3 17:56 EQ

Figiel Magdalena

3:4 24:50 EQ

Centkowski Krzysztof Olczak Dawid

3:5 26:51 EQ

Centkowski Krzysztof

4:5 27:14 EQ

Jankowska Jadwiga Hachuła Lena

4:6 33:34 +1

Centkowski Krzysztof

5:6 40:10 EQ

Zięba Lena

6:6 48:00 +1

Szafarczyk Zuzanna Bulas Laura

6:7 54:42 EQ

Centkowski Krzysztof

7:7 58:41 EQ

Figiel Magdalena

8:7 65:00 PS

Zięba Lena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:07 Palion Antonina KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Trzymanie
40:40 Zagożdżon Alicja KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:23 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:04 Figiel Magdalena KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:40 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 40:00 4 0 4 0
85 Janicka Natalia 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 2
8 Zięba Lena 2 0 2 0
18 Palion Antonina 0 1 1 2
29 Jankowska Jadwiga 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Figiel Magdalena 2 0 2 2
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
7 Tańczyk Wiktoria 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0
33 Czapla Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 1 1 2 0
11 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 1 0 1 0
87 Wesołek Dominika 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 1 1 0

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wanago Dominik 60:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 7 0 7 4
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
88 Wanago Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 1 1 0
22 Jankowski Maciej 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Marek Gabriel 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
19 Czyrek Michał 0 0 0 0
77 Czyrek Julia 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0