Statystyki PZHL

2:8

(0:5, 2:2, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    2:8 (0:5, 2:2, 0:1)

  • Data:

    20.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    135

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:12 EQ

Danecek Jan Kowalówka Sebastian

0:2 09:25 EQ

Vehmanen Iiro Kiilholma Juha, Tabacek Peter

0:3 10:02 EQ

Kowalówka Sebastian Danecek Jan, Jezek Ales

0:4 14:31 EQ

Piotrowicz Damian Paszek Kamil, Wanat Dariusz

0:5 15:11 EQ

Themar Andrej Saur Jakub, Kiilholma Juha

0:6 21:28 EQ

Kowalówka Sebastian Danecek Jan, Jezek Ales

0:7 34:09 -1

Kiilholma Juha Jachym Miroslav

1:7 35:41 +2

Valkou Maksim Szydło Sebastian, Bychawski Bartłomiej

2:7 36:56 +1

Przygodzki Martin Trandin Alexei, Valkou Maksim

2:8 59:03 EQ

Gruszka Dariusz Kowalówka Sebastian, Bezuska Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:53 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
17:08 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie kija przeciwnika
30:32 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
33:48 Fikrt Michal KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:48 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:21 Tabacek Peter KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
47:52 Dudkiewicz Krzysztof KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
55:38 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
59:55 Przygodzki Martin PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Vilardo Nicholas 60:00 60 52 8 86
35 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 2
66 Yelakov Vladislav 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 1 1 4
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Valkou Maksim 1 1 2 0
16 Szydło Sebastian 0 1 1 0
72 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0
80 Svitac Alexis 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 35 33 2 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 1 1 0
60 Vehmanen Iiro 1 0 1 0
88 Themar Andrej 1 0 1 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 2
28 Kiilholma Juha 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 2 2 0
4 Bezuska Peter 0 1 1 2
79 Gruszka Dariusz 1 0 1 0
7 Danecek Jan 1 2 3 0
12 Kowalówka Sebastian 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 1 1 2
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 1 1 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
98 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 2
9 Paszek Kamil 0 1 1 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0