Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    6:2 (1:1, 4:0, 1:1)

  • Data:

    18.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, **

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:32 +1

Samusenko Mikhail Frączek Marcin , Stavisskii Grigorii

1:1 13:58 EQ

Bezuska Peter Kowalówka Sebastian

2:1 33:43 +2

Danecek Jan Bezuska Peter, Jezek Ales

3:1 34:39 +1

Vehmanen Iiro Kiilholma Juha

4:1 35:50 +1

Bezuska Peter Jachym Miroslav

5:1 39:46 +1

Malicki Patryk Jachym Miroslav, Paszek Kamil

6:1 43:24 EQ

Gabryś Jerzy Kowalówka Sebastian, Danecek Jan

6:2 43:52 +2

Turon David Frączek Marcin , Stavisskii Grigorii

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:03 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
05:30 Kowalówka Adrian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
07:20 Fikrt Michal KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
09:04 Samusenko Mikhail Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:48 Frączek Marcin Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Wysoki kij
29:18 Jezek Ales KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
32:24 Filip Kamil Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
33:05 Wąsiński Karol Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
33:05 Wąsiński Karol Węglokoks Kraj Polonia Bytom 10 Kara za niesportowe zachowanie
35:31 Turon David Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
37:05 Filip Kamil Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
38:28 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie
42:00 Gabryś Jerzy KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:30 Jezek Ales KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:33 - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:33 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:02 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
47:02 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie
48:04 Gruszka Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
49:58 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 24 22 2 91
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 2
60 Vehmanen Iiro 1 0 1 0
88 Themar Andrej 0 0 0 0
28 Kiilholma Juha 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 2 1 3 0
69 Jezek Ales 0 1 1 4
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 0
7 Danecek Jan 1 1 2 2
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gabryś Jerzy 1 0 1 2
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 2
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 2 2 0
20 Malicki Patryk 1 0 1 0
9 Paszek Kamil 0 1 1 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 40:00 34 29 5 85
35 Kraus Dominik 20:00 15 14 1 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 6
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 1 0 1 2
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 0 0 0 12
27 Frączek Marcin 0 2 2 2
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
7 Stavisskii Grigorii 0 2 2 0
88 Samusenko Mikhail 1 0 1 2
67 Filip Kamil 0 0 0 4
94 Sroka Iwo 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0