Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

  • Data:

    16.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:32 EQ

Polodna Petr Steber Jan, Danieluk Mateusz

1:1 09:06 EQ

Themar Andrej Vehmanen Iiro, Kiilholma Juha

1:2 17:22 +1

Gruszka Dariusz Jezek Ales, Kowalówka Sebastian

1:3 27:11 EQ

Wanat Dariusz Adamus Mateusz, Vehmanen Iiro

1:4 34:24 +1

Themar Andrej Vehmanen Iiro, Kiilholma Juha

2:4 59:54 +1

Dolny Kamil Tesliukevich Konstantin, Vitek Josef

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:31 Maly Robin MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
04:31 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Wymuszanie kary
16:45 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
27:51 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
33:04 Aleksyuk Volodymyr MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:43 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
44:15 Gruszka Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
49:42 Fikrt Michal KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
58:35 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:35 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:24 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 60:00 29 25 4 86
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Chalupa Lukas 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 2
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 1 0 1 0
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 1 0 1 0
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 2
73 Vitek Josef 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
14 Tesliukevich Konstantin 0 1 1 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
15 Wróbel Marek 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 36 34 2 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
60 Vehmanen Iiro 0 3 3 0
88 Themar Andrej 2 0 2 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
28 Kiilholma Juha 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 1 1 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
79 Gruszka Dariusz 1 0 1 2
7 Danecek Jan 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 1 0 1 4
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Adamus Mateusz 0 1 1 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0