Statystyki PZHL

3:2 d.

(1:0, 1:2, 0:0, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    3:2 d. (1:0, 1:2, 0:0, 1:0d)

  • Data:

    04.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Puławski, Dawid Pabisiak

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:46 EQ

Trandin Alexei Przygodzki Martin

1:1 29:17 PS

Rozhkov Yegor

2:1 33:38 +1

Trandin Alexei Kostek Arkadiusz, Bychawski Bartłomiej

2:2 39:11 EQ

Polodna Petr Chalupa Lukas

3:2 64:12 EQ

Trandin Alexei Przygodzki Martin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:18 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
07:40 Wróbel Marek MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
10:53 Elakov Vladislav PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:09 Pastryk Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie kija przeciwnika
27:12 Golovin Aleksandr PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:17 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole PS Spowodowanie upadku przeciwnika
31:40 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
36:22 Polodna Petr MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
43:17 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:22 Polodna Petr MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Vilardo Nicholas 64:12 50 48 2 96
35 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 1 1 0
11 Przygodzki Martin 0 2 2 0
66 Elakov Vladislav 0 0 0 2
87 Trandin Alexei 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 1 1 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Valkou Maksim 0 0 0 0
78 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0
72 Golovin Aleksandr 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
80 Svitac Alexis 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 64:12 33 30 3 90
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Chalupa Lukas 0 1 1 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 1 0 1 4
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 2
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
15 Wróbel Marek 0 0 0 2
19 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0