Statystyki PZHL

3:4 k.

(1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    3:4 k. (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    02.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:50

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:26 EQ

Smal Igor Rompkowski Maciej, Wróbel Marek

1:1 04:08 EQ

Wąsiński Karol Kamieniecki Kacper, Frączek Marcin

2:1 28:33 EQ

Maly Robin Danieluk Mateusz

2:2 41:43 +1

Kukushkin Sergei Dybaś Łukasz, Stępień Bartłomiej

2:3 45:02 EQ

Krzemień Łukasz Kukushkin Sergei

3:3 51:03 -1

Vitek Josef

3:4 65:00 PS

Frączek Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:32 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:48 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Spóźniony atak ciałem
34:24 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
34:24 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
39:53 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:53 Frączek Marcin Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:37 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:35 Krzemień Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
50:03 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:05 Wróbel Marek MH Automatyka Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 65:00 30 26 4 86
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Chalupa Lukas 0 0 0 0
69 Maly Robin 1 0 1 0
24 Steber Jan 0 0 0 2
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
73 Vitek Josef 1 0 1 0
43 Rozhnov Yegor 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 2
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 12
13 Rompkowski Maciej 0 1 1 2
15 Wróbel Marek 0 1 1 2
12 Smal Igor 1 0 1 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 65:00 47 44 3 93
35 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 2
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 1 0 1 2
70 Kukushkin Sergei 1 1 2 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 1 1 0
11 Kamieniecki Kacper 0 1 1 0
59 Wąsiński Karol 1 0 1 0
27 Frączek Marcin 0 1 1 2
19 Dybaś Łukasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0