Statystyki PZHL

2:3 d.

(0:0, 1:1, 1:1, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    2:3 d. (0:0, 1:1, 1:1, 0:1d)

  • Data:

    02.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 24:33 EQ

Themar Andrej Saur Jakub

1:1 34:08 EQ

Pędraś Kamil Jarosz Patryk, Rutkowski Łukasz

2:1 42:50 +1

Luka Vladimir Kana Tomas, Słaboń Damian

2:2 50:09 +1

Vehmanen Iiro Danecek Jan, Kowalówka Sebastian

2:3 63:44 EQ

Danecek Jan Maciejewski Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:58 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:22 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
20:45 Maciejewski Dawid KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
31:32 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Atak łokciem
35:08 Charousek Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:00 Adamus Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
49:36 Podsiadło Łukasz Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
59:51 Fikrt Michal KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 63:44 50 47 3 94
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 0 0 0
8 Charousek Kamil 0 0 0 2
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
9 Słaboń Damian 0 1 1 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Martinka Lukas 0 0 0 0
16 Kaluza Marek 0 0 0 0
94 Luka Vladimir 1 0 1 0
79 Kana Tomas 0 1 1 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0
89 Rutkowski Łukasz 0 1 1 0
7 Butsenko Nikita 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Domogała Michał 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
29 Pędraś Kamil 1 0 1 0
15 Znosko Lukas 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 1 1 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 63:44 41 39 2 95
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 0 0 0
60 Vehmanen Iiro 1 0 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 2
7 Danecek Jan 1 1 2 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 1 1 0
6 Maciejewski Dawid 0 1 1 2
88 Themar Andrej 1 0 1 0
28 Kiilholma Juha 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
98 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0