Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    3:6 (2:1, 0:1, 1:4)

  • Data:

    30.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Puławski, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:52 EQ

Kalinowski Michał Orekhin Daniil

1:1 06:09 EQ

Jaworski Jakub

2:1 09:09 EQ

Dybaś Łukasz Frączek Marcin

2:2 30:19 EQ

Kalinowski Michał Skólmowski Bartosz

2:3 46:20 EQ

Mentsiuk Artsiom Minge Daniel

2:4 48:14 EQ

Jaworski Adrian Wiśniewski Marcin, Kalinowski Michał

2:5 51:37 EQ

Kalinowski Michał Korchokha Robert, Trakhanov Denis

2:6 51:55 EQ

Demyanyuk Dmytro Wiśniewski Marcin, Jaworski Adrian

3:6 57:23 EQ

Cunik Matej Mularczyk Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:48 Korchokha Robert KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
14:55 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
17:06 Zieliński Mateusz KH Energa Toruń 2 Rzucenie na bandę
17:06 Zieliński Mateusz KH Energa Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie
33:01 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Rzucenie na bandę
33:01 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 10 Kara za niesportowe zachowanie
36:56 Minge Daniel KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 60:00 38 32 6 84
35 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 1 0 1 2
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 0 0 0
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
91 Jaworski Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 12
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 1 1 0
19 Dybaś Łukasz 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 31 28 3 90
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 0 0 0
9 Walter Jan 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 1 1 2
90 Mentsiuk Artsiom 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
10 Garshin Semen 0 0 0 0
88 Korchokha Robert 0 1 1 2
91 Orekhin Daniil 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 12
11 Jaworski Adrian 1 1 2 0
18 Demyanyuk Dmytro 1 0 1 0
13 Wiśniewski Marcin 0 2 2 0
19 Kalinowski Michał 3 1 4 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 0
74 Biały Marcin 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0