Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Przemysław Bomastek

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

  • Data:

    28.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:09

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    1999

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 25:59 -1

Garshin Semen

2:0 29:39 EQ

Dołęga Jarosław Minge Daniel

3:0 47:04 EQ

Kalinowski Michał Zieliński Mateusz

4:0 54:49 EQ

Demyanyuk Dmytro Kalinowski Michał, Trakhanov Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:52 Wróbel Marek MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:27 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
09:14 Korchokha Robert KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:14 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
12:00 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
19:57 Parizek Tomas KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
19:57 Mentsiuk Artsiom KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:57 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:25 Naparło Piotr KH Energa Toruń 2 Rzucenie na bandę
25:25 Naparło Piotr KH Energa Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie
44:50 Wróbel Marek MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 30 30 0 100
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 0 0 2
9 Walter Jan 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 1 1 0
90 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
10 Garshin Semen 1 0 1 0
88 Korchokha Robert 0 0 0 2
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 1 1 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 1 0 1 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
74 Biały Marcin 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 12

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 60:00 32 28 4 87
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Chalupa Lukas 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 2
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
15 Wróbel Marek 0 0 0 4
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0