Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    6:2 (1:0, 2:1, 3:1)

  • Data:

    28.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    , Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Lipiński, Patryk Kasprzyk

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:43 EQ

Słaboń Damian

1:1 23:33 EQ

Frączek Marcin Cunik Matej, Salamon Błażej

2:1 29:54 EQ

Rutkowski Łukasz Jaskólski Adam, Butsenko Nikita

3:1 35:18 EQ

Kozłowski Tomasz Butsenko Nikita, Działo Michał

4:1 45:30 EQ

Horzelski Marcin Podsiadło Łukasz, Rutkowski Łukasz

5:1 49:34 +1

Podsiadło Łukasz Kozłowski Tomasz , Butsenko Nikita

6:1 52:01 EQ

Kaluza Marek Luka Vladimir

6:2 55:29 EQ

Wąsiński Karol Krzemień Łukasz, Jaworski Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
27:30 Działo Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
31:12 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
43:03 Kana Tomas Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
47:44 Turon David Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
58:54 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 33 31 2 93
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 1 1 2
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
9 Słaboń Damian 1 0 1 0
18 Kozłowski Tomasz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Martinka Lukas 0 0 0 0
16 Kaluza Marek 1 0 1 0
94 Luka Vladimir 0 1 1 0
79 Kana Tomas 0 0 0 2
19 Sikora Kamil 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 1 0 1 0
20 Podsiadło Łukasz 1 1 2 0
23 Jaskólski Adam 0 1 1 0
89 Rutkowski Łukasz 1 1 2 0
7 Butsenko Nikita 0 3 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
26 Duszak Adrian 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0
29 Pędraś Kamil 0 0 0 0
17 Yerassov Vasiliy 0 0 0 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kraus Dominik 58:26 46 40 6 86
51 Studziński Mateusz 01:34 2 2 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 2
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 0
27 Frączek Marcin 1 0 1 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 0 0 2
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 1 1 0
91 Jaworski Jakub 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 0