Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Goście:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Wynik:

    4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

  • Data:

    26.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Noworyta, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:32 EQ

Novajovsky Peter

1:1 15:14 EQ

Stoklasa Filip Kukushkin Sergei, Wąsiński Karol

1:2 26:37 EQ

Mikhnov Andrei Komorski Filip

2:2 29:28 +1

Salamon Błażej Frączek Marcin , Cunik Matej

3:2 54:10 EQ

Jaworski Jakub Turon David, Krzemień Łukasz

4:2 59:59 EN

Dybaś Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:15 Murray John GKS Tychy 2 Kary nałożone na bramkarza
35:00 Murray John GKS Tychy 2 Kary nałożone na bramkarza
57:47 Krzemień Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kraus Dominik 60:00 46 44 2 95
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 0
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 1 0 1 0
27 Frączek Marcin 0 1 1 0
19 Dybaś Łukasz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 1 1 0
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
10 Stoklasa Filip 1 0 1 0
70 Kukushkin Sergei 0 1 1 0
59 Wąsiński Karol 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 1 1 2
91 Jaworski Jakub 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 59:18 30 27 3 90
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
74 Sykora Tomas 0 0 0 0
5 Komorski Filip 0 1 1 0
9 Mikhnov Andrei 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
17 Górny Kamil 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 1 0 1 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0