Statystyki PZHL

5:3

(1:2, 1:1, 3:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    5:3 (1:2, 1:1, 3:0)

  • Data:

    21.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    350

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:52 EQ

Tabacek Peter Themar Andrej, Saur Jakub

0:2 13:51 EQ

Danecek Jan Gruszka Dariusz, Vehmanen Iiro

1:2 14:27 EQ

Svec Emil Drzewiecki Filip, Kruczek Maciej

1:3 30:47 EQ

Saur Jakub Themar Andrej, Kiilholma Juha

2:3 31:26 EQ

Bepierszcz Mateusz Vachovec Michal, Csamango Stephan

3:3 44:51 +1

Drzewiecki Filip Sordon Mateusz, Svec Emil

4:3 46:36 EQ

Domogała Adam Drzewiecki Filip, Svec Emil

5:3 47:15 EQ

Bepierszcz Mateusz Vachovec Michal, Csamango Stephan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:08 Kowalówka Adrian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
20:19 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
43:16 Gruszka Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:57 Brynkus Sebastian Comarch Cracovia 2 Wysoki kij
48:08 Kruczek Maciej Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:58 Vachovec Michal Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry
50:37 Themar Andrej KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
55:24 Themar Andrej KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Luba Michael 60:00 25 22 3 88
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 1 1 2
19 Sordon Mateusz 0 1 1 0
84 Drzewiecki Filip 1 2 3 0
81 Svec Emil 1 2 3 0
20 Domogała Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
24 Bepierszcz Mateusz 2 0 2 0
69 Vachovec Michal 0 2 2 2
94 Csamango Stephan 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
4 Szurowski Damian 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
23 Sztwiertnia Eryk 0 0 0 0
12 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0
74 Hołdowicz Daniel 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 35 30 5 85
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 0 0 0
60 Vehmanen Iiro 0 1 1 2
79 Gruszka Dariusz 0 1 1 2
7 Danecek Jan 1 0 1 0
16 Haas Radim 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 1 1 2 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 2 2 4
28 Kiilholma Juha 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 2
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0