Statystyki PZHL

2:3

(0:2, 1:0, 1:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

  • Data:

    19.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:33 EQ

Vachovec Michal Rompkowski Mateusz

0:2 13:40 EQ

Svec Emil Domogała Adam, Drzewiecki Filip

1:2 31:10 +1

Trandin Alexei Przygodzki Martin, Kostek Arkadiusz

2:2 43:20 EQ

Bychawski Bartłomiej Przygodzki Martin, Elakov Vladislav

2:3 54:26 +1

Vachovec Michal Rompkowski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:43 Sordon Mateusz Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:39 Vachovec Michal Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
35:32 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
53:25 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tolonen Toumas 59:45 42 39 3 92
35 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 1 1 0
11 Przygodzki Martin 0 2 2 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 1 0 1 2
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Valkou Maksim 0 0 0 0
66 Elakov Vladislav 0 1 1 0
72 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stepanov Stefan 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 2
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
78 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0
80 Svitac Alexis 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Luba Michael 60:00 26 24 2 92
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 0 0 2
84 Drzewiecki Filip 0 1 1 0
81 Svec Emil 1 0 1 0
20 Domogała Adam 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 2 2 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
24 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 0
69 Vachovec Michal 2 0 2 2
94 Csamango Stephan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
4 Szurowski Damian 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
23 Sztwiertnia Eryk 0 0 0 0
12 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0