Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Tomek Valtonen

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

  • Data:

    14.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Patryk Puławski

  • Widzów:

    850

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:55 EQ

Dziubiński Krystian Koski Eetu, Tolvanen Joona

- 34:49 PS

Dziubiński Krystian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:36 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
13:10 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
21:19 Zapała Krzysztof TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
34:49 Aleksyuk Volodymyr MH Automatyka Gdańsk PS Trzymanie
35:33 Dziubiński Krystian TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:33 Dziubiński Krystian TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:33 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:33 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:32 Neupauer Bartłomiej TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atak łokciem
46:46 Danieluk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
46:46 Danieluk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
59:59 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry

Składy

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 21 21 0 100
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
47 Tolvanen Joona 0 1 1 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0
61 Dziubiński Krystian 1 0 1 4
12 Worwa Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Różański Jarosław 0 0 0 0
21 Moksunen Eetu 0 0 0 0
26 Liikanen Ali 0 0 0 0
63 Koski Eetu 0 1 1 0
17 Sammalmaa Joonas 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
18 Dutka Rafał 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 0 0 0
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 2
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
11 Kapica Kamil 0 0 0 0
97 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 2
86 Wielkiewicz Filip 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 59:31 31 30 1 96
33 Tsaregorodtsev Evgeny 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 6
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
7 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
12 Smal Igor 0 0 0 0
19 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0