Statystyki PZHL

3:4 d.

(1:1, 1:1, 1:1, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    3:4 d. (1:1, 1:1, 1:1, 0:1d)

  • Data:

    14.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:18 +2

Bepierszcz Mateusz Noworyta Patryk, Vachovec Michal

1:1 14:46 EQ

Wąsiński Karol Salamon Błażej

2:1 29:05 EQ

Bepierszcz Mateusz Vachovec Michal, Noworyta Patryk

2:2 39:34 EQ

Frączek Marcin Turon David, Stoklasa Filip

3:2 41:17 -1

Bepierszcz Mateusz Noworyta Patryk

3:3 59:12 EQ

Salamon Błażej Cunik Matej

3:4 64:49 EQ

Stoklasa Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:26 Vachovec Michal Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:14 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie
10:09 Stoklasa Filip Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
10:28 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:33 Vachovec Michal Comarch Cracovia 2 Trzymanie kija przeciwnika
31:48 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:43 Musioł Dawid Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:56 Kamiński Łukasz Comarch Cracovia 2 Atakowanie ciałem - natarcie
49:07 Sordon Mateusz Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Bacashihua Jason 64:49 35 31 4 88
1 Luba Michael 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 0 0 2
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0
81 Svec Emil 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 3 3 0
24 Bepierszcz Mateusz 3 0 3 0
69 Vachovec Michal 0 2 2 4
94 Csamango Stephan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 2
4 Szurowski Damian 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 2
20 Domogała Adam 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
12 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0
35 Kraus Dominik 64:31 36 36 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 2
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 4
61 Salamon Błażej 1 1 2 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 1 1 0
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
10 Stoklasa Filip 1 1 2 2
27 Frączek Marcin 1 0 1 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0